Winterswijk, Netherlands
Terug

Boekjes & Babbels voor de allerkleinsten in de Bibliotheek

Boekjes-en-Babbels
peter |  | Aangepast op
Oost Gelre – Van 10.30 tot 11.30 uur zijn baby’s en peuters samen met hun ouders weer welkom bij het gezellige voorleesuurtje Boekjes & Babbels in de Bibliotheken van Oost Gelre. Er wordt voorgelezen, ouders kunnen ervaringen uitwisselen en samen met hun kind boeken uitzoeken. Aanmelden is niet nodig; je kunt gewoon binnenlopen. Data:
  • Donderdag 2 oktober, Bibliotheek Lichtenvoorde
  • Donderdag 16 oktober, Bibliotheek Groenlo
Voorlezen stimuleert fantasie, taalgevoel en woordenschat, en zorgt vooral voor veel plezier. Soms staat een prentenboek centraal, soms een thema. Voor kinderen van 0 tot 4 jaar wordt er rondom een thema voorgelezen en besproken. Ook BoekStart komt aan bod. Voor 2- tot 4-jarigen staat één boek centraal, soms met kamishibai (vertelkast). Na het voorlezen is er een bijpassende activiteit en kunnen ouders informatie krijgen over (voor)lezen en de bibliotheek. Het bibliotheeklidmaatschap is gratis voor kinderen tot 18 jaar. Boekjes & Babbels is bedoeld voor baby’s/peuters en hun ouders of begeleiders. In alle vestigingen is een boekenlegger met alle data verkrijgbaar. Meer info: www.oostachterhoek.nl/boekjesbabbels

Lees ook

cursus wsg

Schaakcursus bij jubilerend WSG

WINTERSWIJK - Schaakclub WSG viert dit seizoen haar 80-jarig bestaan met diverse speciale activiteiten. Naast toernooien en wedstrijden biedt de vereniging opnieuw een schaakcursus aan voor thuisschakers en andere geïnteresseerden.

_MG_2801

Automobilist belandt met auto in vijver na uitwijkmanoeuvre op Tuberweg in Winterswijk

WINTERSWIJK - Gisterenmiddag rond 16.35 uur werden zowel de politie als de brandweer gealarmeerd voor een ongeval op de Tuberweg in Winterswijk.

cover boek

17-jarige Mariëtte uit Winterswijk raakte deels verlamd, maar gebruikte die tijd om boek te schrijven

WINTERSWIJK - Mariëtte Nieling is groot sportfanaat, ze houdt vooral van skeeleren, voor haar echt een moment om haar gedachten de vrije loop te laten gaan. Toch was dit voor haar niet altijd mogelijk. Het is eind augustus als de, op dat moment, 15-jarige Mariëtte Nieling in beide benen verlamd raakt. Er brak een periode aan waarin ze volledig opnieuw moest leren lopen.

Werkzaamheden Totempaal

Speeltuin Kindervreugd De Totempaal weer open

WINTERSWIJK - Goed nieuws voor kinderen en buurtbewoners: speeltuin Kindervreugd De Totempaal is weer geopend. Nadat de afgelopen periode verschillende werkzaamheden zijn uitgevoerd, heeft de gemeente de speeltuin opnieuw beoordeeld en goedgekeurd. Daarmee kunnen de poorten weer open en kan er weer volop worden gespeeld.

0b461f135584c9abace0893021242782160e5c4164c51b58436c446f85b33370

WF Hamalandtochten voor wandelaars en Fietsers

WINTERSWIJK - Op zondag 6 september organiseert de stichting WFevenementen in Winterswijk haar jaarlijkse Hamalandtochten voor zowel wandelaars als fietsers. De

Jeroen Twisk (l) en Wim Ruessink foto pr

Muziek Centraal in Zonnebrinkkerk met bijzondere combinatie

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden, zal de serie in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatsvinden. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten.