Winterswijk, Netherlands
Terug

Boogie Woogie in RTL4 programma ‘Onderweg naar de Regio’

Lennart-Hoftijzer-en-Jesse-Klein-Entink-EDM-producers-en-DJs.jpg
peter |  | Aangepast op
Zondag 14 november om 15.30 uur wordt in het RTL4 programma ‘Onderweg naar de Regio’ aandacht besteed aan Boogie Woogie, instituut voor kunst en cultuur in Winterswijk. Naast het reguliere aanbod ligt de focus op diverse nieuwe activiteiten die inmiddels zijn geïnitieerd. In het programma is te zien dat Boogie Woogie sterk aan het innoveren is. Directeur Gerben Grooten schetst de dynamische geschiedenis op het gebied van kunst en cultuur in Winterswijk. Het is logisch dat Boogie Woogie een belangrijke spil is op dit gebied. Bij deze organisatie kunnen reguliere muzieklessen gevolgd worden, zowel vocaal als instrumentaal, en dans- en balletlessen. Er zijn echter nog zoveel meer mogelijkheden, ook op het terrein van de beeldende kunst. In de uitzending komen fragmenten voorbij van het WoooW orkest, een ensemble bestaande uit strijkers, blazers en ritmesectie, de schilderclub en de geluids - en opname studio. In deze studio zijn Lenn (Lennart Hoftijzer) en Jesse Klein Entink bezig met hiphop en EDM (Electronic Dance Music) producties. Boogie Woogie anno 2021 vernieuwt zich en dat is aanstaande zondag te bekijken. De uitzending wordt herhaald op zaterdag 20 november om 13.30 uur. Abonnees op Videoland kunnen de uitzending te allen tijde terugkijken.   Foto: EDM producers/ DJ's Lennart Hoftijzer en Jesse Klein Entink. 

Lees ook

Adelheid Kolkman en Marianne de Boer.jpg

Hartfalen: weet u wat het is?

Gratis bijeenkomst in Streekziekenhuis Koningin Beatrix tijdens Hartfalenweek

WINTERSWIJK - Van maandag 20 tot en met zondag 26 april 2026 is het Nationale Hartfalenweek. Tijdens deze week worden er landelijke en regionale activiteiten georganiseerd om de bewustwording over hartfalen te vergroten. Dit is hard nodig; er overlijden gemiddeld 22 mensen per dag aan hartfalen, terwijl driekwart van de Nederlanders niet goed weet wat het precies is en hoe je het herkent. Daarom doet ook Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB) mee. Op donderdag 23 april kunnen inwoners uit Oost-Achterhoek een informatiestand bezoeken en een gratis bijeenkomst bijwonen.

[72dpi] JAFA - Marcel Krijgsman 127.jpg

Samenwerking tussen DRU Ulft, Amphion Cultuurbedrijf, Filmhub Oost en Boogiewoogie Winterswijk

JAFA Filmfestival - voor jonge filmmakers uit de Achterhoek

Doetinchem –– Op dinsdag 31 maart vond het JAFA Filmfestival 2026 plaats in het Amphion theater in Doetinchem. Genomineerde leerlingen van verschillende scholen uit Winterswijk, Silvolde, Didam, Groenlo en Doetinchem werden op de rode loper verwelkomd en in de spotlights gezet.

Overhandiging van de cheque.jpeg

Cheque van €3.000 voor VoorleesExpress Oost-Achterhoek

De Tafelronde 42 Winterswijk-Groenlo heeft een cheque van €3.000 overhandigd aan de VoorleesExpress Oost-Achterhoek. De opbrengst komt voort uit de jaarlijkse wijnverkoop, waarbij de opbrengst telkens wordt geschonken aan een goed doel.

UitnodigingOverLeven.jpg

Expositie ‘Over Leven’: Het oorlogsverleden van Jan Tolkamp door de ogen van kunstenares Marijke van Dijk

AALTEN – Van 21 april tot en met eind augustus 2026 presenteert het Nationaal Onderduikmuseum de bijzondere expositie ‘Over Leven’ in de Marktkamer. De tentoonstelling vertelt het aangrijpende verhaal van Aaltenaar Jan Tolkamp, die als dwangarbeider diverse concentratiekampen overleefde. Zijn memoires zijn door kunstenares Marijke van Dijk vertaald naar een uniek kunstproject.

obelink.JPG

Obelink wint Nationale Ondernemersprijs

WINTERSWIJK - Obelink heeft de derde editie van de Nationale Ondernemersprijs gewonnen. Het kampeerbedrijf uit Winterswijk behaalde maar liefst 33 procent van alle stemmen en liet daarmee de andere acht genomineerden ruim achter zich

n818.JPG

Veilig oversteken in Varsseveld N818

Varsseveld - Provincie Gelderland start een campagne voor veilig oversteken in Varsseveld. Naar aanleiding van een petitie van de lokale sportverenigingen in Varsseveld worden nieuwe maatregelen genomen om de verkeersveiligheid bij de oversteek van de N818 ter hoogte van de Terborgseweg en de Westelijke Oude Aaltenseweg te verbeteren. Vooral kinderen die onderweg zijn naar de sportvelden maken dagelijks gebruik van deze oversteek.