Winterswijk, Netherlands
Terug

CDA draagt Sylvia Fleuren voor als wethouder

Fractie-CDA-met-Sylvia-Fleuren
peter |  | Aangepast op
Het CDA draagt Sylvia Fleuren voor als kandidaat-wethouder. Zij vervangt daarmee Wim Wassink die eind september zijn functie neerlegde. Sylvia is op dit moment fractievoorzitter in de gemeente Berg en Dal. Gezien de huidige situatie in Winterswijk met financieel moeilijke tijden is het CDA op zoek gegaan naar een wethouder met ervaring. Die is gevonden in de persoon van Sylvia Fleuren. Zij heeft ruime bestuurlijke ervaring in zowel het bedrijfsleven als bij de overheid. Zo is zij van 2015 tot medio 2022 wethouder geweest in de gemeente Berg en Dal. Verder omschrijft  het CDA haar als meedenkend, toegankelijk, verbindend en als echt verenigingsmens. Sylvia woont met haar man Léon in Groesbeek en heeft  drie volwassen kinderen. Ze vindt het een eer haar kennis en ervaring in te mogen zetten voor de inwoners van onze gemeente en ziet uit naar de vele persoonlijke ontmoetingen. Ze is benieuwd naar Winterswijk, maar vooral naar de mensen. Indien de gemeenteraad instemt zal Sylvia worden geïnstalleerd als wethouder op donderdag 2 november a.s. na de besluitvorming over de begroting.

Lees ook

cursus wsg

Schaakcursus bij jubilerend WSG

WINTERSWIJK - Schaakclub WSG viert dit seizoen haar 80-jarig bestaan met diverse speciale activiteiten. Naast toernooien en wedstrijden biedt de vereniging opnieuw een schaakcursus aan voor thuisschakers en andere geïnteresseerden.

_MG_2801

Automobilist belandt met auto in vijver na uitwijkmanoeuvre op Tuberweg in Winterswijk

WINTERSWIJK - Gisterenmiddag rond 16.35 uur werden zowel de politie als de brandweer gealarmeerd voor een ongeval op de Tuberweg in Winterswijk.

cover boek

17-jarige Mariëtte uit Winterswijk raakte deels verlamd, maar gebruikte die tijd om boek te schrijven

WINTERSWIJK - Mariëtte Nieling is groot sportfanaat, ze houdt vooral van skeeleren, voor haar echt een moment om haar gedachten de vrije loop te laten gaan. Toch was dit voor haar niet altijd mogelijk. Het is eind augustus als de, op dat moment, 15-jarige Mariëtte Nieling in beide benen verlamd raakt. Er brak een periode aan waarin ze volledig opnieuw moest leren lopen.

Werkzaamheden Totempaal

Speeltuin Kindervreugd De Totempaal weer open

WINTERSWIJK - Goed nieuws voor kinderen en buurtbewoners: speeltuin Kindervreugd De Totempaal is weer geopend. Nadat de afgelopen periode verschillende werkzaamheden zijn uitgevoerd, heeft de gemeente de speeltuin opnieuw beoordeeld en goedgekeurd. Daarmee kunnen de poorten weer open en kan er weer volop worden gespeeld.

0b461f135584c9abace0893021242782160e5c4164c51b58436c446f85b33370

WF Hamalandtochten voor wandelaars en Fietsers

WINTERSWIJK - Op zondag 6 september organiseert de stichting WFevenementen in Winterswijk haar jaarlijkse Hamalandtochten voor zowel wandelaars als fietsers. De

Jeroen Twisk (l) en Wim Ruessink foto pr

Muziek Centraal in Zonnebrinkkerk met bijzondere combinatie

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden, zal de serie in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatsvinden. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten.