Winterswijk, Netherlands
Terug

Denys komt met feestnummer

denys-1
peter |  | Aangepast op
De Achterhoekse zanger Denys komt met een feest- en tevens carnavalsnummer, met als begin de woorden ; “Als het tegenzit”. Iedereen maakt wel eens een mindere periode mee in het leven en zit het soms allemaal even niet mee, dan is het belangrijk om te weten dat je uiteindelijk zelf de slingers moet ophangen. Als dan “Toedeledie, Toedeleda, Toedeledokie “, wat de titel is van dit nummer, je vrolijk maakt, is het doel al half bereikt. Het nummer is een mix van feestelijke klanken, gezelligheid, een wisselend tempo, en een hoog meezinggehalte wat het nummer een opvallend karakter heeft gegeven. De tekst is geschreven door Arie Kuipers en de produktie is opgenomen bij de jonge talentvolle producer Dylan van der Feen in The Office Studio in Schraard. Eerder had Denys al veel succes met zijn singles; “Sexy Lady “, Nou je doet maar”, “Guus kom naar huus”, “He meissie”, “Jij laat mijn bloed weer sneller stromen”, “Jonge god van 50”, “Mooie meisjes”, “Laat me nooit meer alleen!”, “Marie”, en het in juni uitgekomen “Je bent zo mooi!” waarmee hij landelijk nog steeds gedraaid wordt op diverse radiozenders in Nederland, België en de grensstreek van Duitsland. “Toedeledie, Toedeleda, Toedeledokie!” komt net als zijn vorige single uit onder het label van CD Hamster Music. De videoclip is gemaakt door Jaap van Didden van JVD-Recording. Met dit heerlijke nummer laat Denys horen dat hij beschikt over een breed scala aan Nederlandstalige muziek waar zijn hart ligt, van romantisch tot feest. [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2cuH_ELqUKo[/embedyt]

Lees ook

janelle

Mooie resultaten voor ruiters en amazones

WINTERSWIJK - De afgelopen weken hebben verschillende ruiters en amazones uitstekende prestaties geleverd tijdens wedstrijden in de regio. Met meerdere overwinningen en ereplaatsen kijken zij terug op succesvolle concoursen.

bermbrand

Bermbrand aan de Houtladingsstraat snel onder controle

WINTERSWIJK - De brandweer en politie zijn vrijdagavond rond 19.00 uur uitgerukt naar de parkeerplaats aan de Houtladingsstraat vanwege een bermbrand. Bij de meldkamer kwamen kort na elkaar meerdere meldingen binnen, waarna de hulpdiensten met spoed ter plaatse gingen.

cyclist-bycicle-race

Hennie Kuiper reikt de prijzen van de 43e Tour de Mariënvelde uit

MARIENVELDE - Ieder jaar opnieuw probeert de organisatie van de Tour de Mariënvelde een mooie naam uit de wieler- of sportwereld naar de Achterhoek te krijgen om de prijzen te overhandigen en we zijn bijzonder blij dat op zondag 26 juli 2026 Hennie Kuiper naar Mariënvelde komt. 

Opendag_hans-1-1536x1024 60p

Programma nieuw seizoen Boogie Woogie bekend

WINTERSWIJK - Deze week maakte Cultuurcentrum Boogie Woogie het les- en workshopprogramma voor het seizoen 2026 – 2027 bekend. Opnieuw is het aanbod gegroeid, vooral met nieuwe groepscursussen en workshops.

Dag_4

Ome Joop’s Tour beleeft 76e editie

DIDAM - Zondag 26 juli om 14.00 uur begint op Clean Tech Park de 76e editie van Ome Joop’s Tour. Tjienta van Pelt, wethouder van sport van de gemeente Arnhem verricht het startschot. De 80 deelnemers vetrekken vervolgens naar Sportpark De Nevelhorst in Didam, het sportcomplex van DVC’26 dat de hele week fungeert als uitvalsbasis voor deze unieke fietsvakantieweek.

de musici Hanne Feldhaus, Wim Ruessink en Folkert Buis. foto pr1

Muziek Centraal in Doopsgezind Kerkje

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden zal de serie dit jaar in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatshebben. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten. Woensdag 29 juli vindt om 12.00 uur het tweede concert plaats, dit keer in het Doopsgezinde Kerkje aan de Torenstraat. Hanne Feldhaus (blokfluit), Folkert Buis (slagwerk) en Wim Ruessink (piano) vormen een niet alledaags samengesteld trio. Zij spelen werken van onder andere Mancini, Peyronnin en Brubeck. Het concert duurt een half uur en is gratis toegankelijk. Bij de uitgang wordt een vrije gift gevraagd.