LIEVELDE – Liefhebbers van de Achterhoekse streektaal, muziek en verhalen kunnen op zondag 4 oktober terecht bij Erve Kots in Lievelde voor een nieuwe koffiemorgen van de Dialectkring Achterhook en Liemers. Tijdens deze gezellige bijeenkomst zijn schrijver en verhalenverteller Joppe te Lindert uit Heelweg en het muzikale duo Fris van de Draod uit Zeddam te gast.
Joppe te Lindert neemt de bezoekers mee in verhalen uit zijn boek en vertelt over zijn werk en zijn grote liefde voor de Achterhoek. Zijn verhalen bieden een inkijkje in het leven, de cultuur en de streek waar hij zich nauw mee verbonden voelt.

Joppe te Lindert - Foto: Anke kaal
Voor de muzikale omlijsting zorgt Duo Fris van de Draod. Het duo staat bekend om een aanstekelijke mix van cabaret, humor en vrolijke muziek. Uiteraard gebeurt dit volledig in de streektaal, wat perfect aansluit bij het karakter van de bijeenkomst.
De organisatie verwacht opnieuw een inspirerende en gezellige ochtend waarin de Achterhoekse taal en cultuur centraal staan. Zowel leden als niet-leden zijn van harte welkom.
Praktische informatie
Datum: zondag 4 oktober 2026
Locatie: Erve Kots, Eimersweg 4, Lievelde
Tijd: 11.00 tot circa 13.00 uur
Inloop: vanaf 10.30 uur
Entree: € 10,00 inclusief twee kopjes koffie of thee
De Dialectkring Achterhook en Liemers nodigt iedereen uit om te komen genieten van een ontspannen ochtend vol verhalen, muziek en streektaal. Ook niet-leden zijn, zoals altijd, van harte welkom.