Winterswijk, Netherlands
Terug

Dick Dibbets 75 jaar lid van de KWOV

b9487b17-6e71-4c00-988a-6827edd98e81
peter |  | Aangepast op
Op Koningsdag werd Dick Dibbets, ere-lid van de Koninklijke Winterswijksche Orkestvereeniging blij verrast met een muzikale serenade. De KWOV die dit jaar zelf ook jubileert (120 jaar), feliciteerde haar oudste lid met zijn onlangs gevierde 85e verjaardag en met zijn 75-jarig lidmaatschap.   Dick Dibbets werd door voorzitter Hank Hakstege in het zonnetje gezet en bedankt voor zijn jarenlange inzet op diverse gebieden binnen de vereniging. Zijn nog altijd kritische kijk op zaken werd nog eens extra benoemd, met het verzoek vooral daarmee door te blijven gaan. Namens de Kon.WOV kreeg de jarige jubilaris bloemen. Van de overkoepelende organisatie KNMO kreeg hij een oorkonde. Ook het damescomité van de Kon.WOV was present bij deze bijzondere gelegenheid en overhandigde een boeket bloemen. Op tienjarige leeftijd kwam Dick via zijn ouders, die bevriend waren met de familie ten Damme, in contact met de KWOV. Hij besloot hoorn te gaan spelen en heeft dit bijna zijn hele leven met veel plezier gedaan. Hij kijkt terug op een geweldige tijd bij de KWOV waarin hij een grote rol van betekenis heeft gehad. Zo was hij ruim 30 jaar dirigent van de Leemkapelle, dirigeerde hij het orkest bij afwezigheid van de dirigent, was hij dirigent van het jeugdorkest, de tegenwoordige VIM’s en was hij ruim 20 jaar marsleider van het harmonieorkest. Het hoogtepunt in al deze jaren is voor hem nog steeds het landskampioenschap dat werd behaald in de hoogste afdeling in 1965. Ook de samenwerking met het mannenkoor in Vreden, waar hij tot op de dag van vandaag veel vrienden heeft, is voor hem een dierbare herinnering.

Lees ook

leemput 4

Fietsroute van de maand september verkrijgbaar bij VVV Bredevoort

BREDEVOORT - VVV Bredevoort presenteert weer een nieuwe Fietsroute van de Maand. De route voor september ligt klaar en kan op eigen gelegenheid worden gefietst. Liefhebbers van natuur, cultuur en verrassende bezienswaardigheden kunnen genieten van een afwisselende tocht van ongeveer 58 kilometer door de prachtige Achterhoek.

PXL_20250914_162637226

8e Internationale Berkel Kanorally op 12 en 13 september 2026

REGIO - De 3e Berkelcompagnie organiseert op 12 en 13 september 2026 voor de achtste keer de Internationale Berkel Kanorally. Na eerdere succesvolle edities met veel deelnemers en prachtig nazomerweer staat opnieuw een tweedaagse kanotoertocht over de Berkel op het programma, van Duitsland naar Nederland.

The-President-s-Cake_st_5_jpg_sd-high

Filmhuis Winterswijk opent seizoen met bekroonde publieksfavoriet The President's Cake

WINTERSWIJK - Filmhuis Winterswijk opent het nieuwe filmseizoen met een absolute publiekslieveling: The President's Cake. Deze Iraakse film wist op het prestigieuze Filmfestival van Cannes niet alleen de Publieksprijs te winnen, maar werd ook bekroond met de Camera d'Or, de prijs voor beste debuutfilm.

in de greep

Corsogroep CSW wint Bloemencorso Winterswijk 2026

WINTERSWIJK - Corsogroep CSW heeft het Bloemencorso van Winterswijk 2026 gewonnen. Met de indrukwekkende creatie "In de Greep" behaalde de wagen een score van 88,33 punten, waarmee de groep beslag legde op de eerste plaats.

brand koningsweg

Zeer grote brand in bedrijfsverzamelgebouw Winterswijk

WINTERSWIJK – De zeer grote brand die woensdagavond uitbrak in een bedrijfsverzamelgebouw aan de Koningsweg in Winterswijk is onder controle en vrijwel volledig geblust. Het eerder verstuurde NL-Alert vanwege de rookontwikkeling is inmiddels ingetrokken.

cursus wsg

Schaakcursus bij jubilerend WSG

WINTERSWIJK - Schaakclub WSG viert dit seizoen haar 80-jarig bestaan met diverse speciale activiteiten. Naast toernooien en wedstrijden biedt de vereniging opnieuw een schaakcursus aan voor thuisschakers en andere geïnteresseerden.