Winterswijk, Netherlands
Terug

Holland op zijn Breedst

image001
michiel |  | Aangepast op
Tien jaar lang een radioprogramma maken volgens een vaste formule en nog steeds iedere week vol enthousiasme dat presenteren. Dat doet Wim Kuut, de bedenker en de presentator van Holland Op Zijn Breedst. Het programma is iedere zaterdag van 16.00 tot 18.00 uur te beluisteren op Slingeland FM. De jubileumuitzending is op 26 juni.
Kuut is muziekliefhebber en geïnteresseerd in mensen. Privé is blues/rock de muzikale hoofdmaaltijd, maar zo breed als hij als mens geïnteresseerd, zo breed is ook zijn muzikale interesse. Hij zong in een popkoor en speelde tussen de schuifdeuren gitaar, onder meer met eigen liedjes.
Voor zijn programma bedacht Wim een unieke formule. Door iedere week een gast uit te nodigen kreeg zijn programma meer en meer bekendheid. “Het is eigenlijk heel eenvoudig. We vullen samen een uur lang aan de hand van twee vragen: Wat betekent muziek voor je? en Wat is je favoriete Top 5 van Nederlandse bodem?” Toen Wim in gesprek met collega Slingeland-FM medewerker Raymond Ubbink vertelde over het tienjarig jubileum, kwam het voorstel voor een unieke gast: “Wim je bent  gast in je eigen programma en ik ga jou je zelfbedachte vragen stellen”. Dat gebeurt dus op 26 juni.
foto: Wim Kuut (links) met Raymond Ubbink

Lees ook

leemput 4

Fietsroute van de maand september verkrijgbaar bij VVV Bredevoort

BREDEVOORT - VVV Bredevoort presenteert weer een nieuwe Fietsroute van de Maand. De route voor september ligt klaar en kan op eigen gelegenheid worden gefietst. Liefhebbers van natuur, cultuur en verrassende bezienswaardigheden kunnen genieten van een afwisselende tocht van ongeveer 58 kilometer door de prachtige Achterhoek.

PXL_20250914_162637226

8e Internationale Berkel Kanorally op 12 en 13 september 2026

REGIO - De 3e Berkelcompagnie organiseert op 12 en 13 september 2026 voor de achtste keer de Internationale Berkel Kanorally. Na eerdere succesvolle edities met veel deelnemers en prachtig nazomerweer staat opnieuw een tweedaagse kanotoertocht over de Berkel op het programma, van Duitsland naar Nederland.

The-President-s-Cake_st_5_jpg_sd-high

Filmhuis Winterswijk opent seizoen met bekroonde publieksfavoriet The President's Cake

WINTERSWIJK - Filmhuis Winterswijk opent het nieuwe filmseizoen met een absolute publiekslieveling: The President's Cake. Deze Iraakse film wist op het prestigieuze Filmfestival van Cannes niet alleen de Publieksprijs te winnen, maar werd ook bekroond met de Camera d'Or, de prijs voor beste debuutfilm.

in de greep

Corsogroep CSW wint Bloemencorso Winterswijk 2026

WINTERSWIJK - Corsogroep CSW heeft het Bloemencorso van Winterswijk 2026 gewonnen. Met de indrukwekkende creatie "In de Greep" behaalde de wagen een score van 88,33 punten, waarmee de groep beslag legde op de eerste plaats.

brand koningsweg

Zeer grote brand in bedrijfsverzamelgebouw Winterswijk

WINTERSWIJK – De zeer grote brand die woensdagavond uitbrak in een bedrijfsverzamelgebouw aan de Koningsweg in Winterswijk is onder controle en vrijwel volledig geblust. Het eerder verstuurde NL-Alert vanwege de rookontwikkeling is inmiddels ingetrokken.

cursus wsg

Schaakcursus bij jubilerend WSG

WINTERSWIJK - Schaakclub WSG viert dit seizoen haar 80-jarig bestaan met diverse speciale activiteiten. Naast toernooien en wedstrijden biedt de vereniging opnieuw een schaakcursus aan voor thuisschakers en andere geïnteresseerden.