Winterswijk, Netherlands
Terug

Jazz Eibergen verhuist naar De Oude Mattheüs kerk

Jazz-Eibergen-logo-email
peter |  | Aangepast op
De concerten van Jazz Eibergen verhuizen naar een nieuwe locatie, De Oude Mattheüs Kerk. De reden is, dat Het Muldershuis al geruime tijd in zwaar weer zit en er voor Jazz Eibergen geen garanties zijn, dat er ook de komende maanden concerten kunnen worden gehouden. “We hebben een prachtige nieuwe locatie gevonden, De Oude Mattheüs kerk, aan de Grotestraat 50 in Eibergen”, vertelt programmeur Raph Schouten. De jazzhap wordt gehouden bij De Klok, vijftig meter verderop. Alle gekochte tickets blijven geldig. De concerten beginnen ook om 20:30 uur en bezoekers kunnen ook op de nieuwe locatie tijdens de concerten gewoon een drankje kopen. De jazzhap kan men nuttigen tussen 18:30 en 20:00 uur bij De Klok. De jazzhap voor het komende concert met The Preacher Men was volledig uitverkocht. Er is echter ruimte voor enkele extra jazzhappen. Deze combitickets zijn online te koop via de website www.jazzeibergen.nl “Het is helaas niet mogelijk om los van deze combitickets een jazzhapticket te kopen.” Jazz Eibergen gaat bij ieder concert de kerk sfeervol aankleden en verlichten. De capaciteit is ook ruimer dan bij Het Muldershuis. Bezoekers kunnen zowel zitten als staan. Volgende week donderdag kunnen bezoekers er nog bij zijn als het groovende super trio The Preacher Men met Hammond orgel, sax en drums naar Eibergen komen. Voor alle ins en outs en online tickets: www.jazzeibergen.nl .

Lees ook

janelle

Mooie resultaten voor ruiters en amazones

WINTERSWIJK - De afgelopen weken hebben verschillende ruiters en amazones uitstekende prestaties geleverd tijdens wedstrijden in de regio. Met meerdere overwinningen en ereplaatsen kijken zij terug op succesvolle concoursen.

bermbrand

Bermbrand aan de Houtladingsstraat snel onder controle

WINTERSWIJK - De brandweer en politie zijn vrijdagavond rond 19.00 uur uitgerukt naar de parkeerplaats aan de Houtladingsstraat vanwege een bermbrand. Bij de meldkamer kwamen kort na elkaar meerdere meldingen binnen, waarna de hulpdiensten met spoed ter plaatse gingen.

cyclist-bycicle-race

Hennie Kuiper reikt de prijzen van de 43e Tour de Mariënvelde uit

MARIENVELDE - Ieder jaar opnieuw probeert de organisatie van de Tour de Mariënvelde een mooie naam uit de wieler- of sportwereld naar de Achterhoek te krijgen om de prijzen te overhandigen en we zijn bijzonder blij dat op zondag 26 juli 2026 Hennie Kuiper naar Mariënvelde komt. 

Opendag_hans-1-1536x1024 60p

Programma nieuw seizoen Boogie Woogie bekend

WINTERSWIJK - Deze week maakte Cultuurcentrum Boogie Woogie het les- en workshopprogramma voor het seizoen 2026 – 2027 bekend. Opnieuw is het aanbod gegroeid, vooral met nieuwe groepscursussen en workshops.

Dag_4

Ome Joop’s Tour beleeft 76e editie

DIDAM - Zondag 26 juli om 14.00 uur begint op Clean Tech Park de 76e editie van Ome Joop’s Tour. Tjienta van Pelt, wethouder van sport van de gemeente Arnhem verricht het startschot. De 80 deelnemers vetrekken vervolgens naar Sportpark De Nevelhorst in Didam, het sportcomplex van DVC’26 dat de hele week fungeert als uitvalsbasis voor deze unieke fietsvakantieweek.

de musici Hanne Feldhaus, Wim Ruessink en Folkert Buis. foto pr1

Muziek Centraal in Doopsgezind Kerkje

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden zal de serie dit jaar in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatshebben. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten. Woensdag 29 juli vindt om 12.00 uur het tweede concert plaats, dit keer in het Doopsgezinde Kerkje aan de Torenstraat. Hanne Feldhaus (blokfluit), Folkert Buis (slagwerk) en Wim Ruessink (piano) vormen een niet alledaags samengesteld trio. Zij spelen werken van onder andere Mancini, Peyronnin en Brubeck. Het concert duurt een half uur en is gratis toegankelijk. Bij de uitgang wordt een vrije gift gevraagd.