Winterswijk, Netherlands
Terug

N318 tussen Varsseveld en Aalten gaat meer als een maand dicht voor onderhoud

peter |  | Aangepast op
Start groot onderhoud N318 tussen Varsseveld en Aalten Van 4 maart tot en met 26 april 2024 voert provincie Gelderland groot onderhoud uit aan de N318 tussen Varsseveld en Aalten. Tijdens de werkzaamheden worden ook maatregelen uitgevoerd om de verkeersveiligheid te verbeteren. De werkzaamheden worden in drie delen uitgevoerd om de hinder te beperken en de bereikbaarheid zo goed mogelijk te houden voor direct aanwonenden, hulpdiensten en openbaar vervoer. Werkzaamheden N318 Het groot onderhoud aan de provinciale weg N318 tussen Varsseveld en Aalten bestaat uit het vernieuwen van de bovenste laag van het asfalt, het aanbrengen van nieuwe markeringen op de weg, het uitvoeren van onderhoud aan de verlichting en het vervangen van enkele bewegwijzeringsborden. VerkeersveiligheidNaast het groot onderhoud neemt de provincie een aantal maatregelen om de verkeersveiligheid te verbeteren. Op een aantal zijwegen van de N318 worden de beschermingsblokken vervangen door grasbetonstenen. Hierdoor kan vooral landbouwverkeer beter de N318 oprijden. Ook wordt het fietspad verbreed ter hoogte van atletiekvereniging AVA. Dit wordt een parallelweg (30 km per uur). Onder de nieuwe parallelweg komt een infiltratieriool zodat regenwater goed kan wegstromen. Omleidingen en afsluitingen De werkzaamheden worden in 3 delen uitgevoerd en hiervoor wordt de N318 ook in delen afgesloten:
  • Van maandag 11 maart tot en met vrijdag 12 april:  Vanaf de rotonde Aaltenseweg (Varsseveld) tot aan de rotonde Gendringseweg. Beide rotondes zijn wel open voor verkeer.
  • Van maandag 15 tot en met vrijdag 19 april: Vanaf Lintelo-Haltseweg tot de rotonde Aladnaweg (in Aalten). De rotonde Gendringseweg is afgesloten en de rotonde Aladnaweg blijft open voor verkeer.
  • Van maandag 22 april tot en met vrijdag 26 april: De kruising met de Bredevoortsestraatweg (Aalten) en de kruising met de N313 (Hamelandroute). De kruisingen zijn wel open voor verkeer. Aalten is voor verkeer vanuit Varsseveld bereikbaar via de Ringweg.
Tijdens de werkzaamheden zijn er omleidingsroutes. Doorgaand verkeer tussen Varsseveld en Aalten wordt omgeleid via de N18 Varsseveld-Lichtenvoorde en de N313 Lichtenvoorde-Aalten. Fietsers kunnen het fietspad langs de N318 blijven gebruiken en worden ter plekke omgeleid via borden langs de weg. Van maandag 4 maart tot en met vrijdag 19 april wordt het fietspad verbreed naar een parallelweg en er wordt een infiltratieriool aangelegd onder de weg. De N318 blijft gewoon open. Ook voert de provincie onderhoud uit aan de fietstunnel onder de N313. Meer informatie Actuele informatie over de N318 vindt u op www.gelderland.nl/n318 Varsseveld Aalten. Informatie over omleidingsroutes vindt u op www.bereikbaargelderland.nl.

Lees ook

vissen

ZomerVISkaravaan strijkt neer in Winterswijk

WINTERSWIJK - Houd je van vissen of wil je het juist leren? Dan is dit jouw kans! Ben je tussen de 8 en 14 jaar oud, of heb je kinderen in deze leeftijdscategorie? W.H.V. de Karper organiseert, in samenwerking met de Sportvisunie, een fantastisch JeugdVISevent op woensdag 22 juli 2026 bij VISvijver De Puls, De Puls 7101 JZ Winterswijk (Badweg). Dit evenement is onderdeel van de ZomerVISkaravaan!

Foto TIJDLIJN Bredevoort

Nieuwe attractie bij VVV Bredevoort

BREDEVOORT - De afgelopen week werd de “TIJDLIJN” geïntroduceerd, in de oude bankkluis in het VVV kantoor, waar de hoogtepunten uit de bijzondere historie van Bredevoort zijn vermeld, gecombineerd met de nieuwe route “Bredevoort Belegerd”. Deze wandeling door het stadje is op 4 juni officieel geopend door burgemeester Stapelkamp en wordt u gratis aangeboden. U kunt de QR-code van de route scannen op het VVV kantoor en bij de 5 sculpturen van cortenstaal, die verspreid door Bredevoort staan opgesteld. Iedereen is van harte welkom om het te bekijken en beleven.

1000067725

Nieuw driedaags festival zoMMer!!! brengt muziek, plezier en gezelligheid naar het Strandbad Winterswijk

WINTERSWIJK – Het Strandbad Winterswijk staat van 24 tot en met 26 juli 2026 volledig in het teken van het nieuwe festival zoMMer!!!. Drie dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, workshops, zwemmen, eten, drinken en ontspanning. Met een gevarieerd programma voor jong en oud wil de organisatie een festival neerzetten waar werkelijk iedereen iets van zijn gading vindt.

Lale Gül

Vrijheid heeft een prijs

Lale Gül in gesprek met Gijs Beukers in Bibliotheek Winterswijk

WINTERSWIJK – Lale Gül is uitgegroeid tot een van de bekendste schrijvers van Nederland. Veel mensen kennen haar van haar boeken én van haar optredens in talkshows en televisieprogramma's, waar zij regelmatig haar visie geeft op actuele maatschappelijke onderwerpen. Op zondag 6 september om 15.00 uur is zij te gast in Bibliotheek Winterswijk.

chelsea hogeslag

Chelsea Hogeslag met Penelope vierde van Gelderland/Flevoland

WINTERSWIJK - Op zaterdag 4 juli kwam Chelsea Hogeslag met Penelope aan de start in de klasse L2 tijdens de regiokampioenschappen in Nunspeet. Ze reed een mooie proef, die werd beloond met 68,75%. Dat was goed voor een vierde prijs van Gelderland/Flevoland én een startbewijs voor het NK.

Deep Dreams Pic 10 juni

Uniek kamermuziekconcert ‘Deep Dreams’

WINTERSWIJK - Aanstaande zondag 12 juli 2026 vindt in Boogie Woogie, Centrum voor Kunst en cultuur, het eerste concert in een nieuwe reeks kamermuziekconcerten plaats. Later dit jaar volgen er meer. Het eerste concert, ‘Deep Dreams’, wordt verzorgd door een trio topmusici in een bijzondere samenstelling: altviool, contrabas en piano. Gebracht worden werken van onder anderen Schumann, Schubert, Fauré en Piazolla.