Winterswijk, Netherlands
Terug

Ontdek het Avontuur bij de Welpen

scouting.jpg
peter |  | Aangepast op
Wil je kinderen een onvergetelijke ervaring bieden vol avontuur en plezier? Dan zijn onze kijkmiddagen bij de Welpen (7 t/m 11 jaar) de perfecte gelegenheid om kennis te maken met de wereld van Scouting! Drie bijzondere middagen staan op het programma, vol spannende activiteiten die de verbeelding van kinderen prikkelen en hun avontuurlijke geest stimuleren. Deze vinden plaats op zaterdagmiddag van 14:15 uur en duren tot 16:15 uur op De Huininkmaat 4.   Op 23 maart laten we onze creativiteit de vrije loop tijdens een knutselmiddag. Van kleurrijke vriendschapsarmbandjes tot fantasierijke kunstwerken, er is geen limiet aan wat we kunnen maken samen! Op 6 april staat in het teken van outdooravontuur, waarbij we broodjes bakken boven een knisperend vuur en samen een spel spelen op het veld. Een perfecte gelegenheid om de basisvaardigheden van het buitenleven te leren en te genieten van de warmte van het kampvuur. Op 25 mei gaan we op ontdekking in het bos met een spannend bosspel. We banen ons een weg door het groen, op zoek naar verborgen schatten en uitdagende missies die ons naar nieuwe avonturen leiden.   Of je nu een nieuwsgierige ouder bent die op zoek is naar een actieve vrijetijdsbesteding voor je kind of een enthousiaste avonturier die dol is op nieuwe ervaringen, iedereen is welkom op onze kijkmiddagen bij de Welpen! Dus trek je avontuurlijke schoenen aan en sluit je aan bij ons voor een middag vol plezier, vriendschap en ontdekkingen. We zien je graag op onze kijkmiddagen bij de Welpen! Voor meer informatie kijk op onze website en voor vragen en aanmeldingen, stuur een e-mail naar info@scoutingwinterswijk.nl. www.scoutingwinterswijk.nl

Lees ook

Foto-PB-NB.jpg

Opening Nettelhorsterbrug in Lochem

20260403_162137.jpg

Verkeerscontroles in centrum Winterswijk

WINTERSWIJK - In het centrum van Winterswijk zijn op 3 en 10 april extra verkeerscontroles gehouden. Daarbij lag de focus vooral op bromfietsen, scooters en niet‑goedgekeurde fatbikes, met speciale aandacht voor de technische staat van deze voertuigen.

Adelheid Kolkman en Marianne de Boer.jpg

Hartfalen: weet u wat het is?

Gratis bijeenkomst in Streekziekenhuis Koningin Beatrix tijdens Hartfalenweek

WINTERSWIJK - Van maandag 20 tot en met zondag 26 april 2026 is het Nationale Hartfalenweek. Tijdens deze week worden er landelijke en regionale activiteiten georganiseerd om de bewustwording over hartfalen te vergroten. Dit is hard nodig; er overlijden gemiddeld 22 mensen per dag aan hartfalen, terwijl driekwart van de Nederlanders niet goed weet wat het precies is en hoe je het herkent. Daarom doet ook Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB) mee. Op donderdag 23 april kunnen inwoners uit Oost-Achterhoek een informatiestand bezoeken en een gratis bijeenkomst bijwonen.

[72dpi] JAFA - Marcel Krijgsman 127.jpg

Samenwerking tussen DRU Ulft, Amphion Cultuurbedrijf, Filmhub Oost en Boogiewoogie Winterswijk

JAFA Filmfestival - voor jonge filmmakers uit de Achterhoek

Doetinchem –– Op dinsdag 31 maart vond het JAFA Filmfestival 2026 plaats in het Amphion theater in Doetinchem. Genomineerde leerlingen van verschillende scholen uit Winterswijk, Silvolde, Didam, Groenlo en Doetinchem werden op de rode loper verwelkomd en in de spotlights gezet.

Overhandiging van de cheque.jpeg

Cheque van €3.000 voor VoorleesExpress Oost-Achterhoek

De Tafelronde 42 Winterswijk-Groenlo heeft een cheque van €3.000 overhandigd aan de VoorleesExpress Oost-Achterhoek. De opbrengst komt voort uit de jaarlijkse wijnverkoop, waarbij de opbrengst telkens wordt geschonken aan een goed doel.

UitnodigingOverLeven.jpg

Expositie ‘Over Leven’: Het oorlogsverleden van Jan Tolkamp door de ogen van kunstenares Marijke van Dijk

AALTEN – Van 21 april tot en met eind augustus 2026 presenteert het Nationaal Onderduikmuseum de bijzondere expositie ‘Over Leven’ in de Marktkamer. De tentoonstelling vertelt het aangrijpende verhaal van Aaltenaar Jan Tolkamp, die als dwangarbeider diverse concentratiekampen overleefde. Zijn memoires zijn door kunstenares Marijke van Dijk vertaald naar een uniek kunstproject.