Winterswijk, Netherlands
Terug

Proeverijweek bij Boogie Woogie Cultuurcentrum

proeverijweek-3
peter |  | Aangepast op
In de eerste week van september, maandag 4 t/m vrijdag 8 september, start Boogie Woogie Cultuurcentrum met een echte proeverijweek speciaal voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Dit is een totaal nieuwe activiteit binnen het cultuurcentrum waarbij ieder kind geheel vrijblijvend kan uitproberen of een bepaalde les of workshop interessant genoeg is om daar langer mee bezig te zijn. Deze week is een echte kans om met allerlei instrumenten in aanraking te komen, balletlessen mee te maken, in een koor mee te zingen, theaterlessen te volgen maar ook om te gaan rappen, muziek te produceren op de computer of Tik Toks te maken. Daarnaast is opgave mogelijk voor een proefles binnen het reguliere instrumentale en vocale aanbod via het hieronder genoemde emailadres. Dit geldt uiteraard ook voor volwassenen. Om een lesafspraak te maken neemt de docent contact op. Een weekoverzicht Maandag 4 september: kinderkoor (15 – 16 uur), ballet 1 voor kinderen van 5 tot 8 jaar (15.45 – 16.30 uur), ballet 2 voor kinderen van 8 tot 11 jaar (16.30 – 17.30 uur), ballet 3 voor kinderen vanaf 11 jaar (17.30 – 18.45 uur), Toneel voor kinderen van 7 tot 10 jaar (16 – 17 uur) Woensdag 6 september: SpelenderWijs - Lekker samen muziek maken voor kinderen van 1,5 tot 4 jaar samen met (groot)ouders (11 – 11.45 uur), Bugelspektakel voor kinderen vanaf 7 jaar. - Leer je eerste liedjes op de bugel samen met je vriendjes en vriendinnetjes (15 – 15.30 uur), SpelenderWijs - voor kinderen van 4 tot 7 jaar (15.45 – 16.30 uur), Instrumenten carrousel -Weet jij nog niet welk instrument bij jou past? Ga op zoek tijdens de instrumenten carrousel voor kinderen vanaf 8 jaar (16 – 17 uur), Klarinetspektakel voor kinderen vanaf 7 jaar - Leer je eerste liedjes op de klarinet samen met je vriendjes en vriendinnetjes (17.15 – 17.45 uur), Basiscursus Muzikale Vorming (BMV) voor kinderen vanaf 7 jaar - Samen lekker muziek maken en tegelijk je eerste muzieknoten leren lezen (18 – 18.45 uur), ballet voor volwassenen (19.30 – 20.30 uur) Donderdag 8 september: Fluiten voor kinderen vanaf 7 jaar - Leer je eerste liedjes op de fluit (16.15 – 16.45 uur), Leer en Acteer - Toneellessen voor kinderen van 10 tot 13 jaar (15.30 – 17 uur) Vrijdag 8 september: TalentFarm voor leerlingen van 10 t/m 14 jaar – leer van alles op het gebied van muziek produceren, rap, video en fotografie (15 – 17 uur) TalentFarm voor leerlingen vanaf 15 jaar – leer van alles op het gebied van muziek produceren, rap, video en fotografie( (19.30 – 22 uur) Opgave en meer informatie: om van een plekje verzekerd te zijn is het handig om aan te melden via startersspektakel@boogiewoogie.nl, graag z.s.m. Meer informatie op www.boogiewoogie.nl

Lees ook

cover boek

17-jarige Mariëtte uit Winterswijk raakte deels verlamd, maar gebruikte die tijd om boek te schrijven

WINTERSWIJK - Mariëtte Nieling is groot sportfanaat, ze houdt vooral van skeeleren, voor haar echt een moment om haar gedachten de vrije loop te laten gaan. Toch was dit voor haar niet altijd mogelijk. Het is eind augustus als de, op dat moment, 15-jarige Mariëtte Nieling in beide benen verlamd raakt. Er brak een periode aan waarin ze volledig opnieuw moest leren lopen.

Werkzaamheden Totempaal

Speeltuin Kindervreugd De Totempaal weer open

WINTERSWIJK - Goed nieuws voor kinderen en buurtbewoners: speeltuin Kindervreugd De Totempaal is weer geopend. Nadat de afgelopen periode verschillende werkzaamheden zijn uitgevoerd, heeft de gemeente de speeltuin opnieuw beoordeeld en goedgekeurd. Daarmee kunnen de poorten weer open en kan er weer volop worden gespeeld.

0b461f135584c9abace0893021242782160e5c4164c51b58436c446f85b33370

WF Hamalandtochten voor wandelaars en Fietsers

WINTERSWIJK - Op zondag 6 september organiseert de stichting WFevenementen in Winterswijk haar jaarlijkse Hamalandtochten voor zowel wandelaars als fietsers. De

Jeroen Twisk (l) en Wim Ruessink foto pr

Muziek Centraal in Zonnebrinkkerk met bijzondere combinatie

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden, zal de serie in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatsvinden. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten.

Girls and their diamonds Nederlands kampioen

Goud, zilver en brons op het NK voor leden van HVW

WINTERSWIJK - Het afgelopen weekend was bijzonder succesvol voor de leden van HVW. Tijdens de Nederlandse Kampioenschappen werden prachtige resultaten behaald, met als hoogtepunt een Nederlandse titel én twee podiumplaatsen bij het springen.

ron jans diner 2

Dineren in Bredevoort met ex-toptrainer Ron Jans? Dat kan, maar voor slechts vier gasten!

BREDEVOORT - Een exclusieve avond met voetbaltrainer, muziekliefhebber en Music & Memory-ambassadeur Ron Jans. Op donderdag 15 oktober 2026 krijgen slechts vier personen de unieke kans om twee uur lang aan tafel te zitten met Ron Jans tijdens een volledig gesponsord culinair diner bij Boutique Hotel & Brasserie De Heerlyckheid in Bredevoort. De opbrengst van deze bijzondere veilingavond komt volledig ten goede aan Music & Memory Dementie Achterhoek.