Winterswijk, Netherlands
Terug

Recreatiepark Het Winkel gaat samenwerken met Capfun

Recreatiepark-Het-Winkel_Winterswijk
peter |  | Aangepast op
WINTERSWIJK – Recreatiepark Het Winkel en Capfun hebben een overeenkomst tot samenwerking getekend. Deze samenwerking zorgt dat lokale en internationale kennis bij elkaar gebracht wordt om samen aan een toekomstbestendige familiecamping te kunnen bouwen. Het behoud van de Achterhoekse sfeer en de lokale uitstraling staan hierin centraal. Met als doel om de gasten van Het Winkel nu en in de toekomst zo optimaal mogelijk te blijven bedienen en verwelkomen. Recreatiepark Het Winkel is op zoek geweest naar hoe zij hun toekomstplannen kunnen realiseren. Nicole Reuselink, eigenaar Het Winkel: “Voor ons is belangrijk dat het park, dat al ruim 60 jaar in familiebezit is, in familiehanden blijft.” Onder andere door Corona, maar met name door trends in de recreatie, zoals digitalisering en internationalisering, kwam het besef dat een samenwerking noodzakelijk is. “Voor een bedrijf als de onze is het essentieel dat gezamenlijk met branchegenoten veel beter op de veranderende markt ingespeeld kan worden.” In Capfun heeft Het Winkel een gerenommeerde partner gevonden. “Wij zijn heel blij met deze samenwerking. Dit zorgt ervoor dat Het Winkel klaar is voor de toekomst, maar ook dat we door elkaars kennis en kunde kunnen groeien. Ook kan de unieke lokale charme van ons park hierdoor behouden blijven.” vervolgt Nicole. Het management van Het Winkel, waaronder het dagelijkse parkbeheer, blijft onveranderd. Toekomstplannen Recreatiepark Het Winkel heeft een visie op de toekomst. Voor het park is een continue kwaliteitsverbetering op het terrein nodig. Meer vergroening, maar ook nieuw recreatie aanbod is nodig om te kunnen blijven inspelen op de wensen en behoeften van de gasten. In de toekomstplannen laat Het Winkel zien een regionale trekpleister te willen zijn en blijven, waarbij de gast centraal staat. Unieke samenwerking met Capfun Capfun heeft vakantieparken en campings in Nederland, België, Frankrijk, Italië en Spanje. In Nederland zijn 20 verschillende familievakantieparken met veel natuur of juist in de nabijheid van steden of dorpen. De samenwerkingsvorm met Het Winkel is nieuw. Normaal gesproken kiest Capfun voor een volledige overname van een park. Nu is het een samenwerking. Dit zorgt niet alleen voor het verbeteren van de recreatieve mogelijkheden, maar levert ook een positieve bijdrage aan de economie en de werkgelegenheid in de regio.

Lees ook

stoa

Bewegen voor ouderen: actief op de mat

WINTERSWIJK – Op zoek naar een laagdrempelige manier om in beweging te blijven? Dan is Bewegen voor ouderen misschien iets voor u. Tijdens deze gezellige activiteit werken deelnemers op een ontspannen manier aan hun soepelheid, kracht, conditie en balans, allemaal vanuit een zittende positie op een mat.

benefiet

Muziek brengt herkenning en verbinding tijdens benefietconcert voor Alzheimer Fonds

WINTERSWIJK – In de Doopsgezinde Kerk aan de Torenstraat vindt op zondag 20 september van 16.00 tot 18.00 uur een bijzonder benefietconcert plaats voor het Alzheimer Fonds. Onder leiding van Jeffrey Sletering zetten diverse lokale artiesten zich belangeloos in om geld in te zamelen voor onderzoek naar de bestrijding en preventie van Alzheimer.

logo scholtenenk 3

Eeuwfeest voor historische wijk Scholtenenk: bewoners vieren 100-jarig jubileum

WINTERSWIJK – De karakteristieke tuindorpwijk Scholtenenk bestaat dit jaar precies 100 jaar. Om deze bijzondere mijlpaal te vieren organiseren de bewoners op zaterdag 26 september een feestelijke jubileumdag voor huidige en voormalige buurtbewoners. Op het speelplein in de wijk verrijst een grote feesttent waar jong en oud samen kunnen genieten van een gevarieerd programma vol ontmoeting, herinneringen en historie.

eigen creaties

Jaarlijkse hobbybeurs in het Woold met veel nieuwe deelnemers

WOOLD – Op zaterdag 10 oktober 2026 vindt in verenigingsgebouw JULIANA in het Woold de jaarlijkse hobbybeurs plaats. Bezoekers kunnen rekenen op een gevarieerd aanbod van bijzondere, handgemaakte creaties en inspirerende ontmoetingen met enthousiaste hobbyisten die graag vertellen over hun passie.

ruilbeurs

Plantenruilbeurs in Hummelo

HUMMELO - Op zondag 27 september 2026 van 11.00 tot 12.30 uur vindt op het terrein van Kwekerij Bandus in Hummelo weer de halfjaarlijkse liefhebbers-plantenruilbeurs plaats. Tijdens deze gezellige bijeenkomst ontmoeten plantenliefhebbers elkaar om planten, stekken en zaailingen met elkaar te ruilen.

Opendag_hans-1 (1)

Boogie Woogie opent de deuren tijdens het Boogie Woogie Festival

WINTERSWIJK - Op zaterdag 26 september opent Boogie Woogie haar deuren tijdens het Boogie Woogie Festival. Van 13.30 tot 16.00 uur is iedereen van harte welkom om kennis te maken met Boogie Woogie en het veelzijdige aanbod op het gebied van muziek, dans en theater. Bezoekers kunnen verschillende instrumenten uitproberen, kennismaken met docenten en cursussen en workshops ontdekken. Daarnaast zijn er optredens van onder andere Aerofonia en Vocaal Ensemble Winterswijk.