Winterswijk, Netherlands
Terug

Toneelvereniging Hervelo trapt het toneelseizoen af

toneel
peter |  | Aangepast op
Toneelvereniging Hervelo en de herfstvakantie zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden, want in deze week wordt de multifunctionele zaal van dorpshuis ’t Kempken, omgetoverd tot een waar carré. Vanaf mei zijn de spelers al druk bezig met de voorbereidingen en op dit moment worden de laatste puntjes op de i gezet, om op vrijdag 20 en zaterdag 21 oktober ’23 het toneelstuk: “Gestrand” op de planken te zetten. Een komische thriller in drie bedrijven, geschreven door Mary Bakker-Schoon, zorgt voor spanning, sensatie en onverwachte wendingen, die de toeschouwer, van begin tot ‘t eind op het puntje van de stoel laat zitten. Hervelo geeft drie uitvoeringen; vrijdag- 20 en zaterdagavond 21 oktober, aanvang 20.00 uur en op zaterdagmiddag 21 oktober is er een matineevoorstelling, aanvang 14.30 uur. Iedereen is welkom, zowel jong als oud zal worden vermaakt van begin tot eind met dit huiveringwekkende toneelstuk. Kijk voor verdere informatie op de website. Kaartverkoop kan via de website: hervelo.harreveld.nl of aan de bar bij dorpshuis ’t Kempken.

Lees ook

vissen

ZomerVISkaravaan strijkt neer in Winterswijk

WINTERSWIJK - Houd je van vissen of wil je het juist leren? Dan is dit jouw kans! Ben je tussen de 8 en 14 jaar oud, of heb je kinderen in deze leeftijdscategorie? W.H.V. de Karper organiseert, in samenwerking met de Sportvisunie, een fantastisch JeugdVISevent op woensdag 22 juli 2026 bij VISvijver De Puls, De Puls 7101 JZ Winterswijk (Badweg). Dit evenement is onderdeel van de ZomerVISkaravaan!

Foto TIJDLIJN Bredevoort

Nieuwe attractie bij VVV Bredevoort

BREDEVOORT - De afgelopen week werd de “TIJDLIJN” geïntroduceerd, in de oude bankkluis in het VVV kantoor, waar de hoogtepunten uit de bijzondere historie van Bredevoort zijn vermeld, gecombineerd met de nieuwe route “Bredevoort Belegerd”. Deze wandeling door het stadje is op 4 juni officieel geopend door burgemeester Stapelkamp en wordt u gratis aangeboden. U kunt de QR-code van de route scannen op het VVV kantoor en bij de 5 sculpturen van cortenstaal, die verspreid door Bredevoort staan opgesteld. Iedereen is van harte welkom om het te bekijken en beleven.

1000067725

Nieuw driedaags festival zoMMer!!! brengt muziek, plezier en gezelligheid naar het Strandbad Winterswijk

WINTERSWIJK – Het Strandbad Winterswijk staat van 24 tot en met 26 juli 2026 volledig in het teken van het nieuwe festival zoMMer!!!. Drie dagen lang kunnen bezoekers genieten van muziek, workshops, zwemmen, eten, drinken en ontspanning. Met een gevarieerd programma voor jong en oud wil de organisatie een festival neerzetten waar werkelijk iedereen iets van zijn gading vindt.

Lale Gül

Vrijheid heeft een prijs

Lale Gül in gesprek met Gijs Beukers in Bibliotheek Winterswijk

WINTERSWIJK – Lale Gül is uitgegroeid tot een van de bekendste schrijvers van Nederland. Veel mensen kennen haar van haar boeken én van haar optredens in talkshows en televisieprogramma's, waar zij regelmatig haar visie geeft op actuele maatschappelijke onderwerpen. Op zondag 6 september om 15.00 uur is zij te gast in Bibliotheek Winterswijk.

chelsea hogeslag

Chelsea Hogeslag met Penelope vierde van Gelderland/Flevoland

WINTERSWIJK - Op zaterdag 4 juli kwam Chelsea Hogeslag met Penelope aan de start in de klasse L2 tijdens de regiokampioenschappen in Nunspeet. Ze reed een mooie proef, die werd beloond met 68,75%. Dat was goed voor een vierde prijs van Gelderland/Flevoland én een startbewijs voor het NK.

Deep Dreams Pic 10 juni

Uniek kamermuziekconcert ‘Deep Dreams’

WINTERSWIJK - Aanstaande zondag 12 juli 2026 vindt in Boogie Woogie, Centrum voor Kunst en cultuur, het eerste concert in een nieuwe reeks kamermuziekconcerten plaats. Later dit jaar volgen er meer. Het eerste concert, ‘Deep Dreams’, wordt verzorgd door een trio topmusici in een bijzondere samenstelling: altviool, contrabas en piano. Gebracht worden werken van onder anderen Schumann, Schubert, Fauré en Piazolla.