Winterswijk, Netherlands
Terug

Wentersronde en Coulisse Toer bij FTC Wenters op hemelvaartsdag

ftc-2
peter |  | Aangepast op
Fiets en Toer Club Wenters houdt op hemelvaartsdag, donderdag 26 mei, weer de traditionele Wentersronde en Coulisse Toer. Na twee jaren pauze als gevolg van de coronacrisis kunnen zowel de sportieve als de recreatieve fietsers weer terecht bij FTC Wenters. De wielertocht voor racefiets gaat door het mooie, heuvelachtige landschap van het Duitse Reken. De lengte van de langste route bedraagt 115 km en er zullen ca. 560 hoogtemeters overwonnen moeten worden. De korte route zal ca. 87 km lang zijn. Inschrijfgeld: € 5,00 voor NTFU leden, € 7,00 voor niet-leden. Inschrijven kan ook online via fietssport.nl De daginschrijving is geopend vanaf 9.00 uur (dit is tevens de starttijd). De inschrijving sluit om 11.00 uur. Behalve de Wentersronde voor de racefietsers kunnen de ‘gewone’ fietsers bij FTC Wenters terecht voor de CoulisseToer, een uitgepijlde route van 40 of 60 km door het unieke Winterswijkse coulisselandschap. De afwisseling van bos, wei en karakteristieke Wenters-boerderijen kent zijn weerga niet. De deelnemers fietsen over goede zandpaden en landweggetjes door de buurtschappen Ratum, Kotten, Woold en Miste. Onderweg is de mogelijkheid om op eigen initiatief op verrassende plekken even een stop te maken en te genieten van bijvoorbeeld het Wooldse Veen of de vele theetuinen die de buurtschappen kent. Er kan gestart worden vanaf het clubhuis van FTC Wenters op de Huininkmaat vanaf 9.30 uur, de inschrijving stopt om 11.00 uur. De kosten voor de deelname aan de Coulisse Tocht bedragen 3 euro per persoon.

Lees ook

_MG_3123

Grote brand bij afvalverwerker in Dinxperlo

DINXPERLO – Op een industrieterrein aan de Helmkamp in Dinxperlo heeft maandagavond een grote brand gewoed bij een afvalverwerker. De brand ontstond in een grote afvalberg van ongeveer 20 bij 30 meter, bestaande uit onder meer hout en snoeiafval. Door de omvang van de brand kwam veel rook vrij en rukte de brandweer met groot materieel uit.

mirjamvervelde foto marjo hoen

Winterswijkse ruiters blijven volop in de prijzen

De leden van de vereniging hebben de afgelopen weken uitstekende prestaties geleverd tijdens diverse dressuur- en eventingwedstrijden. Met meerdere eerste prijzen en foutloze rondes kunnen de ruiters terugkijken op een bijzonder succesvolle periode.

vredenseweg 1

Fietser ernstig gewond na frontale botsing in Winterswijk

WINTERSWIJK – Op het fietspad aan de Vredenseweg in Winterswijk is in de nacht van zaterdag op zondag rond 00.30 uur een ernstig ongeval gebeurd. Twee fietsers kwamen daar frontaal met elkaar in botsing. Een van de betrokkenen raakte daarbij levensgevaarlijk gewond.

file_00000000d930820a8000bd7d4df1e664

Moeizaam begin WSG

Foto van SKB - Wens Medipoint

Passende rolstoel voor patiënten in laatste levensfase dankzij wens uit de praktijk

WINTERSWIJK – Dankzij een wens die werd ingediend via de Wensboom van het Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB) en een samenwerking met zorghulpmiddelenaanbieder Medipoint, beschikt het ziekenhuis sinds deze zomer over een speciale rolstoel voor patiënten in de laatste levensfase. De rolstoel biedt extra comfort en ondersteuning aan patiënten die naar huis gaan en nog graag momenten buitenshuis willen beleven met hun naasten.

LWKY_20260520_201449220

Theater De Storm trapt nieuw seizoen af met feestelijke Kick-Off

WINTERSWIJK – Theater De Storm luidt op donderdag 1 oktober feestelijk het nieuwe theaterseizoen 2026-2027 in. Tijdens de jaarlijkse Kick-Off worden bezoekers, vrienden van het theater, stormgenoten, stormmakers en andere genodigden meegenomen in de plannen voor het komende seizoen én bijgepraat over de voortgang van de duurzame renovatie van het theater.