Winterswijk, Netherlands
Terug

Wim Wassink kandidaat-lijsttrekker voor CDA Winterswijk bij de gemeenteraadsverkiezingen 2022

Wim-Wassink-1
peter |  | Aangepast op
Het bestuur van CDA afdeling Winterswijk draagt Wim Wassink voor als lijsttrekker van het CDA bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2022.Het afdelingsbestuur is bijzonder verheugd dat Wim Wassink ook de komende jaren weer beschikbaar is en hij zich in wil zetten voor het besturen van de gemeente Winterswijk. Hij is inmiddels een ervaren raadslid en fractievoorzitter. Het bestuur heeft veel waardering voor de wijze waarop Wim Wassink zijn rol in deze raadsperiode heeft ingevuld. Gedreven, enthousiast en met kennis van zaken vertolkt hij het CDA-geluid in de gemeenteraad. Het bestuur is daarom van mening dat Wim Wassink de juiste kandidaat is voor het lijsttrekkerschap en tevens beoogd wethouderskandidaat. Het afdelingsbestuur zal op maandag 8 november 2021 aan de algemene ledenvergadering voorstellen om het verkiezingsprogramma vast te stellen en Wim Wassink als lijsttrekker te kiezen. De kandidatenlijst met de overige kandidaten wordt definitief vastgesteld in de algemene ledenvergadering op maandag 22 november 2021.

Lees ook

brand kringloop 2

Brand bij Kringloop Aktief treft ook AZC-bewoners: WUh zoekt nieuwe werkplekken

WINTERSWIJK – De brand die onlangs Kringloop Aktief in Winterswijk verwoestte, heeft niet alleen gevolgen voor medewerkers, vrijwilligers en klanten. Ook een groep bewoners van het asielzoekerscentrum (AZC) verloor hierdoor van de ene op de andere dag een belangrijke plek voor dagbesteding, sociale contacten en persoonlijke ontwikkeling.

5c0f9930776b88245e0736c54758175064f47d10dd28e1ca94e3329a773b2787

Dichters gezocht voor meertalig poëzieproject rond vrijheid

ACHTERHOEK – Na het succes van de bijzondere verzamelbundel Fier dyn eigen taal - Vier je eigen taal krijgt het project van de Friese uitgeverij Frysk en Frij een vervolg. Ditmaal staat het thema ‘Vrijheid’ centraal en worden dichters uitgenodigd om nieuw werk in te sturen in hun eigen taal of dialect, waaronder het Achterhoeks.

Bredevoort Kloosterdijk 1-8-2026

Fietsroute van de maand augustus verkrijgbaar bij VVV Bredevoort

BREDEVOORT - De VVV Bredevoort heeft de fietsroute van de maand augustus weer beschikbaar. De nieuwe tocht kan op eigen gelegenheid worden gefietst en voert deelnemers langs mooie natuur- en cultuurhistorische plekken in de grensstreek.

IMG-20260805-WA0004

Grote brand verwoest Aktief Kringloop en PontMeyer in Winterswijk

WINTERSWIJK – Bij Aktief Kringloop aan de Europalaan in Winterswijk is dinsdagnacht rond 02.35 uur brand uitgebroken. Politie en beveiliging, die als eersten ter plaatse waren, zagen aanvankelijk alleen rookontwikkeling in het pand. Toen de brandweer arriveerde, ontwikkelde de situatie zich echter razendsnel.

vriendenloterij winnaar

Willem uit Winterswijk wint 100.000 euro bij de VriendenLoterij

WINTRSWIJK - Een grote verrassing voor Willem uit Winterswijk! Hij heeft een bedrag van 100.000 euro gewonnen bij de VriendenLoterij. De gelukkige winnaar werd thuis verrast door VriendenLoterij-ambassadeur Leontine Ruiters.

sloopverkoop

Stichting ’t Kreil gaat verhuizen en houdt grote sloopverkoop

WINTERSWIJK - Stichting ’t Kreil staat aan de vooravond van een bijzondere periode. In verband met de nieuwbouw aan de Kreilstraat 31 verhuist de stichting tijdelijk naar een nieuwe locatie aan de Laan van Hilbelink 28a.