Winterswijk, Netherlands
Terug

Winnaar The Voice Senior Henny Thijssen was te gast in de middagcocktail

henny1
peter |  | Aangepast op
Henny Thijssen, zanger tekstschrijver en producer was zaterdagmiddag te gast in het radioprogramma de Middagcocktail. Een man met een enorme humor en gelukkig gaat het goed met hem. Thijssen won in 2020 The Voice Senior "verrast was ik wel ja" zei hij "er zit niet zoveel druk op als bij de jongeren die nog echt carriere willen gaan maken, voor mij was het een gezellig uitje" zei de inmiddels 70 jarige zanger "ja ik ben inmiddels 70 en dat kun je wel een beetje merken hoor" zei Thijssen met een lach. Voor hij zich in de muziekindustrie stortte heeft hij nog in de bouw gewerkt, huizen gesloopt en gevaren. "vanuit de bouw ben ik de muziek ingerold en er nooit meer weggegaan". Wat wel leuk was vertelt Thijssen dat Gerard Joling me (nog) niet echt kende en zei ik heb heel veel muziek geschreven mijn enige antwoord was toen ja ik ook, en dat is ook zo Thijssen heeft gewerkt met Corry konings , Jan Boezeroen, Tino Martin, Koos Alberts en nog veel meer. Met Andre Hazes behaalde hij goud en platina. Henny kwam graag even vanuit Enschede naar Winterswijk om Jolanda Martens en Herman ter Maat (de makers van het radioprogramma) te woord te staan. Een geweldige ervaring zegt Jolanda het is toch een grote artiest die je in de studio krijgt en het leuke is dat er wat meer kan zodat de artiesten ook weer naar de studio willen komen. Herman sluit zich aan bij deze woorden en hoopt dat het zich wat verder uitbreid zodat je met de artiesten leuke gesprekken kunt voeren live in de studio want dat is toch het mooiste. Volgende week is Dennis Rietberg uit Lichtenvoorde in de studio Hij zou eigenlijk zaterdag nog komen maar was te druk. Dennis komt dan met zijn nieuwe single genaamd "Mooie Meisjes"  
Foto: Peter van der Wel

Lees ook

The Stone Souls-(fotograaf Lonneke Prins)

Inschrijving geopend voor de 13e Dag van de Achterhoekse Popmuziek

REGIO - Op zaterdag 14 november vindt de 13e editie van de Dag van de Achterhoekse Popmuziek plaats. Verspreid over de hele Achterhoek laten ruim 50 bands, muzikanten en singer-songwriters hun muziek horen op maar liefst 25 bijzondere locaties. Van muziekcafés tot musea, van een authentieke kapschuur tot een lokale bierbrouwerij: de Dag van de Achterhoekse Popmuziek brengt muziek en cultuur samen op verrassende plekken

trekker 1

Trekker met trailer kantelt in Corle vloeistof komt in sloot terecht

Corle - Vrijdagmiddag omstreeks 12:59 uur zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een ongeval aan de Corleseweg in Corle. Een landbouwtrekker met aanhanger raakte daar in moeilijkheden nadat de bestuurder moest uitwijken voor een naderende vrachtwagen.

sigaretten vangst

Grote sigarettenvangst in Winterswijk

WINTERSWIJK - Op donderdag 11 juni heeft de politie tijdens het doorzoeken van een woning aan de Plataanlaan in Winterswijk een grote hoeveelheid sigaretten, softdrugs, harddrugs en een vuurwapen aangetroffen. De bewoonster van de woning werd aangehouden.

Hootchiekoe_25_Zondag_169

Hootchie Koe: drie dagen muziek, sfeer en samen genieten

VARSSEVELD - Zodra de eerste gitaarakkoorden over de festivalweide klinken en de eerste koude biertjes worden getapt, weten de vaste bezoekers genoeg: Hootchie Koe is weer terug. Van vrijdag 3 tot en met zondag 5 juli verandert het terrein bij het Hofshuus in Varsseveld opnieuw in een bruisende ontmoetingsplek vol muziek, theater, kindervertier en gezelligheid.

strongman

Strongman Champions League naar Winterswijk

WINTERSWIJK - Winterswijk staat deze zomer internationaal in de schijnwerpers. Op zondag 21 juni 2026 verandert de Markt in het centrum in een indrukwekkende arena voor de Strongman Champions League. Tijdens dit grootschalige evenement nemen twaalf van de sterkste mannen ter wereld het tegen elkaar op in een reeks spectaculaire krachtproeven.

21102620H220Bus20Arriva20web-11

Groot onderhoud aan de N314: Arriva zet pendelbussen in

BAAK - Door groot onderhoud aan de N314 in Baak, vervallen van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni bushaltes op buslijn 28 tussen Doetinchem en Zutphen. Arriva zet pendelbusjes en een aangepaste dienstregeling in. Hierdoor kunnen reizigers tijdens het onderhoud aan de weg toch met het openbaar vervoer op hun bestemming komen.