Winterswijk, Netherlands
Terug

Zes dagen per week stomend over de Veluwe

stoomtrein
peter |  | Aangepast op
De laatste twee weken van het zomerseizoen bij de Veluwsche Stoomtrein Maatschappij (VSM) zijn aangebroken! Geniet van een onvergetelijke reiservaring terwijl onze stoomtrein zes dagen per week door het prachtige landschap van de Veluwe snelt. Onze kijken er enorm naar uit om reizigers weer mee te nemen op een unieke reis. Tot en met zondag 25 augustus klinkt de nostalgische stoomfluit zes dagen per week door de Veluwe, met zelfs ritten tot aan Dieren! Mis deze unieke kans niet en beleef de magie van de stoomtrein met de VSM! In de rijdagenkalender op www.stoomtrein.org/dienstregeling zijn al onze rijdagen en dienstregelingen te vinden.   Stoomdepot in Beekbergen Aansluitend aan de treinrit is er de mogelijkheid om het imposante stoomdepot in Beekbergen te bezoeken. Hier tref je een indrukwekkende collectie stoom- en diesellocomotieven, een kolenkraan, waterkolommen, een draaischijf, klassieke seinpalen, overwegbomen en nog veel meer. Beleef op het stoomdepot van dichtbij hoe door middel van kolen, water en vuur een gigantische stoomlocomotief in beweging komt! Geen wonder dat deze treinen vroeger vuurmonsters genoemd! Vanaf het terras van de stationsrestauratie hebben bezoekers een perfect uitzicht op de activiteiten in het stoomdepot en kunnen ze genieten van een hapje en een drankje.   Wij zijn op zoek naar vrijwilligers! Stap aan boord van ons team en serveer nostalgie met elke maaltijd! Momenteel zijn we actief op zoek naar enthousiaste versterking voor ons horecateam! Als lid van ons team speel je een essentiële rol bij het verwennen van onze passagiers tijdens onze bijzondere treinritten. Je zorgt ervoor dat onze reizigers kunnen genieten van heerlijke versnaperingen en drankjes aan boord van onze historische stoomtrein. Bij onze speciale dinerritten krijg je de kans om je culinaire vaardigheden te tonen door de meest verrukkelijke en gevarieerde gerechten te bereiden en te serveren. Of help je mee als gastvrouw of -heer om een onvergetelijke ervaring voor onze reizigers te creëren. Denk aan sfeervolle diners met een prachtig uitzicht op het landschap dat voorbij glijdt, terwijl je onze gasten een magische ervaring bezorgt. Wil jij deel uitmaken van deze unieke ervaring? Meld je aan via personeel@stoomtrein.org en ontdek de magie van werken aan boord van onze stoomtrein!   Stap in en reis mee!

Lees ook

cover boek

17-jarige Mariëtte uit Winterswijk raakte deels verlamd, maar gebruikte die tijd om boek te schrijven

WINTERSWIJK - Mariëtte Nieling is groot sportfanaat, ze houdt vooral van skeeleren, voor haar echt een moment om haar gedachten de vrije loop te laten gaan. Toch was dit voor haar niet altijd mogelijk. Het is eind augustus als de, op dat moment, 15-jarige Mariëtte Nieling in beide benen verlamd raakt. Er brak een periode aan waarin ze volledig opnieuw moest leren lopen.

Werkzaamheden Totempaal

Speeltuin Kindervreugd De Totempaal weer open

WINTERSWIJK - Goed nieuws voor kinderen en buurtbewoners: speeltuin Kindervreugd De Totempaal is weer geopend. Nadat de afgelopen periode verschillende werkzaamheden zijn uitgevoerd, heeft de gemeente de speeltuin opnieuw beoordeeld en goedgekeurd. Daarmee kunnen de poorten weer open en kan er weer volop worden gespeeld.

0b461f135584c9abace0893021242782160e5c4164c51b58436c446f85b33370

WF Hamalandtochten voor wandelaars en Fietsers

WINTERSWIJK - Op zondag 6 september organiseert de stichting WFevenementen in Winterswijk haar jaarlijkse Hamalandtochten voor zowel wandelaars als fietsers. De

Jeroen Twisk (l) en Wim Ruessink foto pr

Muziek Centraal in Zonnebrinkkerk met bijzondere combinatie

WINTERSWIJK - Deze zomer is er weer de zomermuziekserie Muziek Centraal in Winterswijk. Omdat de Jacobskerk gesloten is wegens bouwwerkzaamheden, zal de serie in een afgeslankte versie op gastlocaties plaatsvinden. Onder de noemer ‘Werk in uitvoering’ zijn er dit jaar vijf concerten.

Girls and their diamonds Nederlands kampioen

Goud, zilver en brons op het NK voor leden van HVW

WINTERSWIJK - Het afgelopen weekend was bijzonder succesvol voor de leden van HVW. Tijdens de Nederlandse Kampioenschappen werden prachtige resultaten behaald, met als hoogtepunt een Nederlandse titel én twee podiumplaatsen bij het springen.

ron jans diner 2

Dineren in Bredevoort met ex-toptrainer Ron Jans? Dat kan, maar voor slechts vier gasten!

BREDEVOORT - Een exclusieve avond met voetbaltrainer, muziekliefhebber en Music & Memory-ambassadeur Ron Jans. Op donderdag 15 oktober 2026 krijgen slechts vier personen de unieke kans om twee uur lang aan tafel te zitten met Ron Jans tijdens een volledig gesponsord culinair diner bij Boutique Hotel & Brasserie De Heerlyckheid in Bredevoort. De opbrengst van deze bijzondere veilingavond komt volledig ten goede aan Music & Memory Dementie Achterhoek.