Winterswijk, Netherlands
Terug

Bekeravontuur Skopein Wivoc heren 1 voorbij

H1_small-1024x684.jpg
michiel |  | Aangepast op
H1 small 1024x684
Foto: Noëlle Fotografie

De volleybalmannen van Skopein Wivoc H1 moesten afgelopen week aantreden in de achtste finale van de bekerfinale. Deze bekerwedstrijd werd gespeeld tegen de mannen van Rosstars uit Rossum. De tegenstander stond op dat moment op de vijfde plaats in de promotieklasse terwijl de heren van Skopein Wivoc op de tweede plek staan.

De wedstrijd begon om negen uur en had een voortvarende start. Skopein Wivoc begon goed geconcentreerd aan de wedstrijd met een goede service en liep daardoor snel uit naar 6-1. Dat een dergelijke gemakkelijk start vaak leidt tot concentratieverlies is geen uitzondering gebleken. De tegenstander begon zich zo langzamerhand thuis te voelen in de zaal en begon meer ontspannen te spelen. Via de stand 17-12 sloop op de stand van 19-14 dan ook een dip in het spel van Wivoc. De set werd aan het eind rommelig afgesloten met 25-27.

Met dezelfde opstelling en met het doel om een revanche te nemen op jezelf en op het verloop van de eerste set werd er wederom voortvarend begonnen. Nu door zelf de druk bij de tegenstander te leggen verliep de set voorspoedig en via 10-4 en 20-16 werd de set winnend afgesloten met een stand van 25-22. In sets dus 1-1 en alles was dus nog mogelijk.

De derde en vierde set werd gespeeld met een andere opstelling. Dit kostte even wat aanpassing maar via de standen 5-4 en 17-19 ging de strijd mooi gelijk op. Helaas kwam Skopein Wivoc door toch weer enkele onnodige fouten achter te staan met 20-23. En eigenlijk is dan de set al gespeeld. Het werd uiteindelijk 22-25.

Ook de vierde set gaf een zelfde beeld. Een gelijk opgaande strijd met meer spanning dan goed volleybal. En dat van beide zijden. Vooral aan het einde werden er toch weer wat onnodige fouten gemaakt waardoor de tegenstander met 21-25 won en dus een bekerronde verder kan spelen.

Voor Skopein Wivoc is dus dit bekeravontuur afgelopen en kunnen ze zich helemaal focussen op de competitie. De eerste wedstrijd wordt op 3 maart in Apeldoorn gespeeld tegen de op de derde plek staande ploeg van Alterno.

Lees ook

ongeval fietser aalten foto 112 winterswijk.jpg

Fietser gewond na ongeval met vrachtwagen

AALTEN - Op de Hamelandroute (N313) bij Barlo, ter hoogte van de kruising met de Hoeninkdijk, heeft maandagmiddag rond 16.10 uur een verkeersongeval plaatsgevonden.

CMYK LOGO.png

Expositie CMYK - Curiosity Meets Your Knowledge!

DOETINCHEM - Van 20 t/m 28 mei is de expositie te bezoeken tijdens schooluren aan de JF Kennedylaan 37 in Doetinchem, tijdens deze expositie presenteren vierdejaars studenten en versnellers een brede selectie van werk dat zij in de afgelopen vier jaar hebben gemaakt.

Pers 260531 - Jaap Kater.jpg

Performance Jaap Kater en De Machine

BREDEVOORT - Op zondag 31 mei 2026 toont Jaap Kater ‘De Machine’ in werking in de Koppelkerk in Bredevoort ter afsluiting van de multidisciplinaire expositie ‘Daar waar thee geschonken wordt’. Jack Weijkamp verzorgt een performance in De Machine en Bert de Haar geeft als grootste kenner van het werk van Jaap Kater een lezing over deze bijzondere kunstenaar en vrije geest.

stormschade.JPG

Informatieavond over hulp bij herstel na de stormschade en bij het verder versterken van het landschap

WINTERSWIJK - Inwoners van het buitengebied Winterswijk zijn van harte welkom bij de informatieavond op woensdag 3 juni over hulp bij herstel na de stormschade en bij het verder versterken van het landschap. Medewerkers van de gemeente en Stichting Landschapsbeheer Gelderland (SLG) vertellen over het project en de voorwaarden voor deelname.

Marga Klompé - Zwarte Cross - sfeeerbeeld Stamcafé De Schans.jpeg

Marga Klompé opnieuw met eigen stamcafé op de Zwarte Cross

WINTERSWIJK - Ook dit jaar zijn bewoners van Marga Klompé vier dagen lang aanwezig op de Zwarte Cross. Voorhet vierde jaar op rij mogen zij samen Stamcafé De Schans uitbaten. Een plek waar jong en oudelkaar ontmoeten, samen lachen en mooie herinneringen maken.

groot-RRReis trein HR.jpg

Eerste Arriva-trein met naam “Ode aan het landschap” rijdt door de Achterhoek

Achterhoek – De eerste Gelderse Arriva-trein met een nieuwe naam is vanaf nu op het spoor te zien. De trein draagt de naam Ode aan het landschap, een naam die reizigers vorig jaar kozen tijdens de regionale treinnamenwedstrijd van Arriva. De naam verwijst naar de bekende fietsroute van Achterhoek Toerisme én naar het typische coulisselandschap waar de trein dagelijks doorheen rijdt.