Winterswijk, Netherlands
Terug

Publieksbeurs in de Storm

beurs-de-storm
peter |  | Aangepast op
Op zondag 12 juni presenteren zestig lokale bedrijven – ondernemers en organisaties – de laatste nieuwtjes in en bij Theater De Storm tijdens de Publieksbeurs, die wordt georganiseerd door Te Loo Media BV / Stichting Beurs Oost Achterhoek. ''Iedereen vindt er wel iets van zijn of haar gading”, aldus beursorganisator Franz te Loo, die ruim dertig jaar ervaring heeft als media-man en organisator. “Het aanbod van de prachtig gemêleerde groep standhouders op deze beurs is zeer informatief”. Breed aanbod Tijdens de Publieksbeurs is er de hele dag volop aandacht voor diverse thema’s en worden uiteenlopende producten en diensten getoond én gedemonstreerd. Te Loo: “Niet iedereen besteedt het vakantiegeld aan een vakantie. Mensen maken ook plannen voor nieuwe inrichting van hun huis of tuin, denken over een verbouwing wellicht. Of willen zich laten informeren over de aanschaf van een e-bike bijvoorbeeld. Op onze Publieksbeurs kun je je heel breed, en vanzelfsprekend geheel vrijblijvend, oriënteren.” Op de beursvloer vindt de bezoeker informatie die zich uitstrekt van tuin en buitenleven, fietsen en auto’s, meubels, entertainment, huisdecoratie, mode en sieraden, tot zorg, beweging, welzijn en gezondheid. Kennismaken Met het vakantiegeld komt circa dertig miljard euro in handen van consumenten. Minder dan de helft daarvan wordt aan een vakantie besteed, zo blijkt uit consumentenonderzoek (PwC, 2021). Zestien procent van de ondervraagden noemde daarbij de aanschaf van producten voor in en om het huis als bestedingsdoel voor een deel van het vakantiegeld. Te Loo daarover: “Natuurlijk is dit voor onze standhouders van belang, maar we willen het publiek vooral ook de mogelijkheid bieden nader kennis te maken met de enthousiaste mensen achter de prachtige bedrijven die zich hier gaan presenteren en wellicht ook nog medewerkers werven, want dat is voor de ondernemers van het allergrootste belang tegenwoordig. We maken er een gezellige dag van voor jong en oud. Leuk om te bezoeken en er bij te zijn.” Toegang gratis De Publieksbeurs op zondag 12 juni is open van 10.00 uur tot 17.00 uur. Toegang en parkeren is gratis. Locatie: Theater De Storm   |   Haitsma Mulierweg 11   |   7101 BX Winterswijk Bron: Te Loo Media

Lees ook

Toffe Peer bij Benefiets

Wie is jouw Toffe Peer? WUh zoekt meest betrokken ondernemer van Winterswijk

WINTERSWIJK – Welke ondernemer staat altijd klaar voor een vereniging, stichting of buurtinitiatief? Wie helpt met materialen, geeft belangeloos advies of stelt een bedrijfsbus beschikbaar als dat nodig is? Met de verkiezing van de Toffe Peer 2026 wil de WUh ondernemers eren die zich op een bijzondere manier inzetten voor de Winterswijkse samenleving.

Aanplanting 2025 - SLG - 27 - Marcel de Bont Fotografie

Achterhoeks erfgoed bewaren? Plant dit najaar een Rossel Collectie Boomgaard

ACHTERHOEK - Liefhebbers van oude fruitrassen krijgen dit najaar opnieuw de kans om bij te dragen aan het behoud van een bijzonder stukje Achterhoeks erfgoed. Wie ruimte heeft voor minimaal tien fruitbomen kan zich aanmelden voor een Rossel Collectie Boomgaard en ontvangt een unieke verzameling zeldzame fruitrassen

file_00000000d54082109024c5748a28ec1f

SchaakVrij en beginnerscursus bij WSG in de herfstvakantie

WINTERSWIJK - Tijdens de herfstvakantie organiseert Winterswijkse Schaakvereniging WSG op dinsdag 20 oktober opnieuw een editie van SchaakVrij. Het schaakevenement is toegankelijk voor iedereen die graag een partij schaakt, van clubschakers tot huisschakers en jeugdspelers.

ESVIK_010

Bekende Achterhoekers zingen kerstlied tijdens benefietavond in Amphion

Voor twaalf bekende Achterhoekers staat 12 december rood omcirkeld in de agenda. Tijdens de benefietavond van 'Een Stem voor een Kind' zingen zij namelijk in het Amphion een kerstlied voor een vol theater. Van oud-generaal Mart de Kruif tot afzwaaiend burgemeester Mark Boumans en van kunstenaar Rosalie de Graaf tot oud-journalist en schrijver Ad van Liempt: voor één avond verruilen zij hun vertrouwde rol voor die van zanger. En dat is best spannend.

RKL 5148 Henry Welling singersongwriter en troubadour uit Zeddam

75 verhalen en gedichten voor grensoverschrijdende Dialectdag in Lichtenvoorde

LICHTENVOORDE - Streektaal, verhalen, muziek en ontmoeting staan centraal tijdens de 59e grensoverschrijdende Dialectdag/Tag des Platt op zaterdag 31 oktober in Lichtenvoorde. Dit jaar vormt de Riek Beskers Schrijfwedstrijd het hart van het programma. Rond het thema ‘Een goede buur is beter dan een verre vriend’ werden maar liefst 75 verhalen en gedichten ingezonden.

Shy but Fly

Muzikaal weekend in Café ’t Bolwerk: rock op zaterdag, soul op zondag

WINTERSWIJK - Liefhebbers van live muziek kunnen in het weekend van 17 en 18 oktober hun hart ophalen in Café ’t Bolwerk. Met een optreden van de Jürgen Rijkers Band op zaterdagavond en de Amerikaanse zangeres Shy But Flyy op zondagmiddag staat een veelzijdig programma vol rock, soul, blues en rootsmuziek op de agenda.