Winterswijk, Netherlands
Terug

Wederom brand bij winkelpanden in Winterswijk

brandweer-winterswijk-2.jpg
michiel |  | Aangepast op
Foto: Brandweer Winterswijk Er is maandagavond opnieuw brand geweest bij de Vodafone winkel in Winterswijk, waar zaterdagmiddag ook al een brand woedde. "Je moet je voorstellen dat er na zo'n grote brand nog kleine smeulhaarden kunnen zijn", laat een woordvoerder van de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland (VNOG) weten. "Brandweer Winterswijk heeft deze brand zelf nageblust." De hulpdiensten kregen rond 20.00 uur de melding binnen van de brand aan de Misterweg. Er was veel rookontwikkeling bij het pand van Bonita, dat naast het pand van Vodafone zit. Binnebrand magazijn Afgelopen zaterdag woedde er een brand in het magazijn van een Vodafone winkel aan de Misterstraat. De winkel liep daardoor flinke schade op. Ook de aangrenzende winkels VILA, Bonita en Schuurman Schoenen bleven niet schadevrij. Alle winkels zijn sinds de brand gesloten voor publiek. Onderzoek De brandweer en verzekering doen sinds afgelopen maandag onderzoek naar de oorzaak van de brand en de schade. "De oorzaak van deze brand is nog niet bekend", aldus de VNOG. Ook over de exacte schade en de hoogte daarvan kan de VNOG nog niets zeggen. "Dinsdag aan het einde van de middag hopen we hierover meer duidelijkheid te hebben."

Lees ook

NL-Alert testbericht - mobiele telefoon - 2026.jpg

Maandag 1 juni ontvangen Gelderlanders het NL-Alert testbericht

WINTERSWIJK - Maandag 1 juni verstuurt de overheid rond 12 uur het NL-Alert testbericht. Zo test de overheid of het alarmsysteem werkt bij een noodsituatie. Voor Gelderlanders die vaak in de buurt van de grens zijn, is de NL-Alert App handig. Download je de NL-Alert App voor 1 juni? Dan kan je meteen testen of die goed staat ingesteld. In december 2025 had de NL-Alert App ruim 6.400 gebruikers in Gelderland.

Euregionaal sportfestival brengt jongeren uit Nederland en Duitsland samen (c) Rick Mellink.jpeg

Euregionaal sportfestival brengt jongeren uit Nederland en Duitsland samen

OCHTRUP – Tijdens het EDL Sportfestival bij het Sportwerk in Ochtrup kwamen ongeveer 100 leerlingen uit Nederland en Duitsland samen voor een actieve en verbindende dag vol sport en ontmoeting. Ongeveer 50 leerlingen van de Alexanderschule in Wallenhorst en 50 leerlingen van het Bonhoeffer College in Enschede namen deel aan het festival.

Verleden-heden-en-toekomst-i-mb.jpg

Winterswijk loopt opnieuw warm voor Bespiegelingen over de Achterhoek

WINTERSWIJK - Na drie uitverkochte voorstellingen in Boogie Woogie blijkt ook voor de voorstelling in de Schouwburg De Storm grote belangstelling te bestaan. De kaartverkoop gaat hard en ook de voorstelling in oktober lijkt richting een uitverkochte zaal te gaan.

molendebataaf.JPG

Molen Bataaf bestaat 225 jaar

WINTERSWIJK - In het eerste weekend van juni is de molen het monumentale middelpunt tijdens een jubileumreceptie met een bijzondere boekpresentatie op vrijdag 5 juni. De zondag daarna staat een unieke fietstocht op het jubileumprogramma.

4daagse.JPG

75e editie Avond4Daagse Winterswijk van start op 1 juni

WINTERSWIJK – Nog één week en dan gaat de 75e editie van de Avond4Daagse Winterswijk van start. Van 1 tot en met 5 juni 2026 staat Winterswijk weer volledig in het teken van wandelen, gezelligheid, muziek en ontmoeting.

0c31a786-7246-4bdc-8b20-fb2bc5785059.jpeg

Twee auto’s zwaar beschadigd bij ongeval op de Kottenseweg

KOTTEN – Bij een verkeersongeval op de Kottenseweg zijn donderdagmiddag rond 16.33 uur twee auto’s zwaar beschadigd geraakt. Hulpdiensten, waaronder politie, ambulance en brandweer, kwamen met spoed ter plaatse.