Winterswijk, Netherlands
Terug

Musical Producties Gaanderen presenteert ‘Ciske de Rat – de Musical’

Ciske-de-Rat-Logo
peter |  | Aangepast op
GAANDEREN/DOETINCHEM – Musical Producties Gaanderen (MPG) is officieel begonnen met de repetities voor hun nieuwste productie: Ciske de Rat – de Musical. Tijdens een feestelijke persbijeenkomst werd de cast gepresenteerd en kregen aanwezigen een eerste voorproefje van de voorstelling, die op 21 en 22 maart 2026 te zien zal zijn in het Amphion Theater in Doetinchem. De hoofdrollen worden vertolkt door onder anderen Koen Tolkamp als Cis de Man, Gerald Borkent-Dekker als Pa Vrijmoeth, Suzanne van de Wiel als Ma Vrijmoeth, Levi Beumer als Meester Bruijs en Karina Veerbeek als Tante Jans. Ook jonge talenten als Luuk Haverdil (Dorus), Leonora Dekker (Betje) en Nila Meijer (Jantje Verkerk) maken deel uit van de cast. Regisseur Samantha Janssen gaf tijdens de presentatie een inkijkje in haar visie op het Amsterdam van begin 20e eeuw, dat zij tot leven wil brengen op het podium. Choreografe Femke Nieuwenhuis en muzikaal leider Bas Koolenbrander lichtten eveneens hun plannen toe. De avond werd feestelijk afgesloten met het aansnijden van een speciale ‘Ciske-taart’. De musical vertelt het aangrijpende verhaal van de jonge Ciske en zijn volwassen leven. Als soldaat op weg naar de Grebbenberg wordt hij geconfronteerd met zijn verleden, tegen de achtergrond van een Europa dat op de rand van oorlog staat. MPG is nog op zoek naar een jonge Ciske (m/v) met zang- en acteertalent (max. 1,40 meter). Geïnteresseerden kunnen zich melden via facebook.com/mpgnl. Kaarten voor de voorstelling zijn verkrijgbaar via www.amphion.nl en kosten €35,-

Lees ook

Hootchiekoe_25_Zondag_169

Hootchie Koe: drie dagen muziek, sfeer en samen genieten

VARSSEVELD - Zodra de eerste gitaarakkoorden over de festivalweide klinken en de eerste koude biertjes worden getapt, weten de vaste bezoekers genoeg: Hootchie Koe is weer terug. Van vrijdag 3 tot en met zondag 5 juli verandert het terrein bij het Hofshuus in Varsseveld opnieuw in een bruisende ontmoetingsplek vol muziek, theater, kindervertier en gezelligheid.

strongman

Strongman Champions League naar Winterswijk

WINTERSWIJK - Winterswijk staat deze zomer internationaal in de schijnwerpers. Op zondag 21 juni 2026 verandert de Markt in het centrum in een indrukwekkende arena voor de Strongman Champions League. Tijdens dit grootschalige evenement nemen twaalf van de sterkste mannen ter wereld het tegen elkaar op in een reeks spectaculaire krachtproeven.

21102620H220Bus20Arriva20web-11

Groot onderhoud aan de N314: Arriva zet pendelbussen in

BAAK - Door groot onderhoud aan de N314 in Baak, vervallen van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni bushaltes op buslijn 28 tussen Doetinchem en Zutphen. Arriva zet pendelbusjes en een aangepaste dienstregeling in. Hierdoor kunnen reizigers tijdens het onderhoud aan de weg toch met het openbaar vervoer op hun bestemming komen.

foto boek burgemeester juni 2026

Jubileum Molen Bataaf: boek en historische fietstocht

WINTERSWIJK - Met een goed bezochte receptie vierde Stichting Molen Bataaf vrijdag, samen met vele vrijwilligers, buren en andere relaties die zich betrokken voelen bij de molen, twee jubilea: het 25-jarig bestaan van de stichting en de 225e verjaardag van de molen. Ook burgemeester Baukje Dijkstra was aanwezig bij deze dubbele jubileumviering.

Wethouder Elvira Schepers

Wethouder Elvira Schepers-Jansen neemt afscheid na zeven betrokken jaren in Winterswijk

WINTERSWIJK - Na zeven jaar inzet voor de Winterswijkse samenleving neemt wethouder Elvira Schepers-Jansen afscheid van haar functie. In deze periode heeft zij zich, samen met inwoners, organisaties en partners, met hart en ziel ingezet voor een sociaal en verbonden Winterswijk.

GTW 475 rondrit naar houtzagerij Nijhuis Groenlo

Cultuurbus rijdt op 21 juni naar Kasteel Slangenburg

WINTERSWIJK - Vorig jaar jaar startten Sociaal Team de Post, Transit Oost, gemeente Winterswijk en Boogie Woogie met de Cultuurbus. Dat was zo’n succes dat er ook dit jaar weer met de bus gereden wordt. De eerste rit zijn inmiddels geweest. Vrijdag 19 juni is de volgende. Die rit gaat naar Kasteel Slangenburg in Doetinchem.